Przemawia wspaniały kolega szkolny Mieciu Wrzosek. Wprawdzie ta ściąga, którą ma w rękach nie jest mu potrzebna, gdyż ma wspaniałą, detaliczną pamięć wsteczną. Mieciu bardzo ładnie poprowadził nasze spotkanie. Jeszcze raz dziękuję Mieciu.
- 09.08.2012 06:49:38
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies